راهنمای خرید بهترین عینک آفتابی اصل مارک دار مردانه و زنانه

همان طور که می دانید امروزه مصرف عینک آفتابی در ایران و همچنین در جهان بسیار بالا بوده و همواره افراد به دنبال تهیه و خرید عینک آفتابی جذاب و منحصر به فرد خود می باشند اما متاسفانه روز به روز لایه اوزون در حال نازک تر شدن می باشد و از این رو دو عضو حساس بدن انسان یعنی چشم و پوست در معرض اشعه های خطرناک و مضر آفتاب قرار خواهند گرفت، در صورتی که تدابیر لازم به جهت مقاوم سازی چشم و پوست صورت نگیرد این معذل می تواند باعث ایجاد اثرات زیان بار و مخربی برای انسان باشد اما شما می توانید با استفاده از عینک آفتابی و کرم ضد آفتاب از آسیب های احتمالی به این دو عضو جلوگیری می کند. ما در این مقاله قصد داریم به معرفی و بررسی نکات بسیار جالب در خرید عینک آفتابی بپردازیم و شما بتوانید مناسب ترین عینک آفتابی را برای محافظت از چشمانتان تهیه و خریداری کنید اما مهم ترین نکته ای که ممکن است شما در حین خرید عینک آفتابی آن را تجربه کنید ظاهر مناسب یک عینک می باشد اما ظاهر یک عینک به تنهایی نمی تواند همه چیز باشد و به طور کلی یک عینک استاندارد و سالم باید به گونه ای باشد که در برابر اشعه های مضر خورشید از چشمانتان محافظت کند، در واقع و در حالت کلی می توان اینگونه بیان نمود که چنانچه شما عینکی را خریداری کنید اما آن عینک استاندار های لازم در خصوص محافظت از چشمانتان در برابر اشعه های مضر خورشید را نداشته باشد به هیچ عنوان قابل ارزش نیست.

خرید عینک آفتابی ارزان

بررسی معیار های خرید عینک آفتابی:

در هنگام خرید عینک آفتابی باید یک سری از موارد را رعایت کنید که آن ها به عنوان معیار های اصلی خرید این محصول تلقی می شوند اما به راستی این معیار ها چیست و چگونه باید به آن ها توجه نمود؟

 • بررسی بودجه موردنظر برای خرید عینک آفتابی

به هیچ عنوان نمی توان کیفیت یک عینک آفتابی را با قیمت آن تضمین و یا مشخص نمود، برخی از عینک های آفتابی در عین آن که دارای قیمت ارزان تری می باشند همان ویژگی عینک های آفتابی پرقیمت را دارند و حتی طول عمر آن ها نیز بیشتر است اما متاسفانه امروزه افراد به دنبال برند یک عینک مناسب هستند و بی توجه به ساختار و کیفیت مناسب عینک هزینه های بسیار گزافی را برای خرید آن پرداخت می نمایند. ما به شما عزیزان توصیه می کنیم حتی در شرایطی که قصد دارید عینک اصل و مارک دار را تهیه کنید حتما از مراکز اصلی فروش عینک این کار را انجام دهید.

 

 • محافظت در برابر اشعه ماورابنفش یا UV

یکی از ویژگی های منحصر به فردی که اکثرا در تمامی عینک های آفتابی وجود دارد محافظت کردن چشم در برابر اشعه UV است و این ویژگی به سادگی و با تاباندن نور ماورابنفش به شیشه عینک مشخص می گردد. یک شیشه عینک مناسب باید این قدرت را داشته باشد تا بتواند تا میزان ۹۹ درصد از اشعه های مضر را کند کرده و اجازه ندهد به چشمان شما برسد. . به عنوان مثال شیشه عینک آفتابی هایی که دارای UV400 هستد، قادرند از چشمان شما در برابر اشعه های مضر تا ۴۰۰ نانومتر محافظت کنند و این محافظت فوق العاده است.

 

 

خرید عینک آفتابی اصل

 

 • بررسی رنگ شیشه عینک آفتابی

جالب است بدانید که رنگ شیشه های عینک های آفتابی تاثیر چندانی در رسیدن یا عدم رسیدن اشعه های مضر و خطرناک به چشم شما را ندارند اما آن چیزی که بیشتر از همه می تواند مورد اهمیت واقع شود تشخیص رنگ محیط اطراف شما در حین استفاده از یک عینک آفتابی است. به عنوان مثال، افرادی که در هنگام خرید عینک آفتابی توجه ویژه ای به رنگ شیشه های آن دارند و رنگ هایی همانند زرد یا صورتی را تهیه و خریداری می کنند باید توجه داشته باشند که این گونه از عینک ها می تواند آن ها در تشخیص رنگ چراغ های راهنما دچار اختلال کند و بهتر است از رنگ هایی استفاده کنند که هیچ گونه تغییر و یا تاثیری در رنگ های اطراف شما نداشته باشد. شیشه های سبز، قهوه ای و خاکستری به نظر گزینه های مناسبی برای استفاده می باشند. شیشه های دودی و مشکی نیز که با استقبال بی نظیری رو به رو هستند از جمله رنگ هایی هستند که تاثیری در تفکیک رنگ محیط اطراف شما ندارند.

 

۴-  بررسی شیشه عینک آفتابی

همان طور که می دانید شیشه یک عینک از مناسب ترین و مهم ترین قسمت های تشکیل دهنده یک عینک به شمار می آید و در هنگام خرید عینک آفتابی همواره توجه داشته باشید که شیشه آن به درستی تراش خورده باشد. برای این کار پیشنهاد می کنیم در حین خرید عینک آفتابی آن را در فاصله معین و مشخصی از چشمان خود قرار دهید و سر خود را به صورت مکرر به سمت جلو و عقب حرکت دهید، حال چنانچه شکستگی‌ای در تصویر پشت عینک مشاهده نمودید این به معنای غیر استاندارد بودن شیشه آن است و بهتر بوده در خرید این عینک خودداری کنید.

 • عینک آفتابی های پلاریزه

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهمی که در حین خرید عینک آفتابی باید به آن توجه داشته باشید ویژگی پلاریزه است، این ویژگی برای افرادی مناسب است که اهل شنا، استخر و یا اسکی هستند چرا که استفاده از آن می تواند باعث جلوگیری از رسیدن نور های سطح مختلف به چشم شما شود. در واقع تمامی نور ها توسط شیشه عینک جذب شده و در این صورت هیچ گونه آسیبی به چشمان شما نحواهد رسید و می توانید با خیال راحت از تفریح خود لذت ببرید.

 

۵ – اندازه عینک آفتابی

اندازه عینک آفتابی نیز از گزینه های بسیار مهمی است که باید در حین خرید این محصول به آن توجه کنید، هر چند استفاده از عینک های آفتابی‌ای که دارای سایز های بزرگتری می باشند برای شما بسیار مناسب تر هستند زیرا می توانند فضای بسیار مناسبی از صورت شما را بپوشانند و به این صورت دیگر به هیچ عنوان نگران اشعه های مضر نور خورشید نخواهید بود.

انتخاب عینک آفتابی بر اساس فرم صورت:

انتخاب عینک آفتابی بر اساس فرم صورت:

فرم صورت یکی از مهم ترین و کلیشه ای ترین قسمت های خرید عینک است که اکثر افراد بدون توجه به نوع فرم صورت خود اقدام به تهیه و خرید عینک آفتابی می کنند و نتیجه لازم را دریافت نمی کنند حتی عینک آفتابی برای صورت آن ها نیز بسیار بزرگ یا کوچک بوده و به نوعی تضاد را در صورت آن ها ایجاد نموده است، از رنگ و ویژگی های فنی عینک که بگذریم به یکی از مهم ترین قسمت های خرید آن یعنی انتخاب عینک بر اساس نوع فرم صورت شما خواهیم رسید. در واقع خرید عینک آفتابی که با فرم صورت شما متناسب نباشد باعث ایجاد ظاهری بد فرم در صورت شما می شود. ابتدا باید فرم صورت خود را بشناسید و سپس عینکی متناسب با نوع صورت خود انتخاب کنید. لطفا با ما در ادامه همراه باشید تا به معرفی برخی از مهم ترین فرم های صورت بپردازیم.

 

 • معرفی صورت های بیضی شکل

افرادی که دارای صورت هایی به فرم بیضی شکل هستند یکی از ایده آل ترین فرم های صورت را در اختیار خود دارند و استفاده از عینک هایی که دارای فریم با عرض زیاد هستند برای آن ها بسیار مناسب است. اگر بخواهیم به مهم ترین عینک های محبوب برای افرادی که دارای صورت های بیضی شکل هستند اشاره کنیم می توانیم به ویفرر، خلبانی، چند ضلعی، پروانه ای، مستطیل و مربع اشاره کنیم.

 

 • معرفی و بررسی صورت های گرد

افرادی که دارای صورت های گرد هستند باید از عینک هایی استفاده کنند که صورت آن ها را باریک و کشیده نشان دهد و از این رو ما به این گونه از افراد عینک هایی با فریم زاویه دار و یا باریک را پیشنهاد می کنیم. از این رو می توان به عینک های خلبانی، پروانه ای، مربع و مستطیل اشاره کنیم.

 

 • معرفی و بررسی صورت های مربعی

افرادی که دارای صورت های مربعی شکل هستند می توانند هماهند افرادی که دارای صورت های گرد می باشند عمل کرده و از عینک هایی استفاده کنند که صورت آن ها را باریک و کشیده تر نشان می دهد. این دسته از دوستان می توانند از فریم های باریک با عرض بسیار بالا و همچنین از عینک های محنی برای صورت خود استفاده کنند. به همین دلیل می توانیم از عینک هایی با فرم های خاص و ویژه ای همانند خلبانی، ویفرر، کلاب مستر، گرد، بیضی، گربه ای و پروانه ای اشاره کنیم.

 

 • معرفی و بررسی صورت های مستطیلی:

اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که دارای صورتی مستطیلی می باشید می توانید از فریم هایی استفاده کنید که دارای عمق بیشتری می باشند. این گونه از افراد به دلیل آن که دارای صورتی کشیده تر می باشند و استفاده از عینک های آفتابی ای همانند دسته های تزیین شده و پل عینک کوتاه می تواند از این کشیدگی تا حد میزان قابل قبولی بکاهد. از جمله این عینک ها می توانیم به مدل های خلبانی، ویفرر، کلاب مستر، گرد، چند ضلعی، گربه ای، بیضی و پروانه ای اشاره کنیم.

 

 • معرفی و بررسی صورت های لوزی شکل یا الماسی:

اما شاید افرادی که داریا صورت های لوزی شکل یا الماسی باشند تعدادشان کمتر از حد قابل قبول باشد اما در نظر داشته باشید که این گونه از افراد به طور معمول دارای گونه های بسیار برجسته ای می باشند و چنانچه شما از این دسته از افراد هستید فریم بدون لبه و عینک های گربه ای، خلبانی، بیضی و گرد را در لیست عینک های انتخابی خود قرار دهید اما چرا باید از این گونه از عینک های آفتابی استفاده کنیم؟ زیرا افرادی که دارای صورت های لوزی هستند باید از عینک های آفتابی‌ای استفاده کنند که از برجستگی گونه هایشان بکاهد.

 

 

 • معرفی و بررسی صورت های مثلثی:

صورت های مثلثی یک نشانه بسیار بارز در خود دارند و آن هم این است که معمولا دارای پیشانی ای با عرض کم نسبت به قسمت های پایینی صورت هستند اما این دسته از افراد باید از عینک هایی استفاده کنند که عرضی پیشانی آن ها را بیشتر از قبل نشان دهد و یا از آن گروه از عینک هایی استفاده کنند که دارای تزئینات خاص و ویژه ای بوده و یا عینک هایی که در قسمت بالایی فریم خود دارای جزئیات بسیار زیادی هستند. همواره ما به این دسته از عزیزان استفاده از عینک هایی همانند: فرم های خلبانی، گربه ای، کلاب مستر، بیضی، چند ضلعی و مستطیل را پیشنهاد می کنیم که در هنگام خرید عینک آفتابی حتما باید به آن توجه کنند.

 

 • معرفی و بررسی صورت های قلبی:

اگر از آن دسته از افرادی هستید که دارای صورت های قلبی می باشند لطفا توجه داشته باشید که باید از عینک هایی استفاده کنید که یا چهره شما کاملا همخوانی داشته باشند زیرا افرادی که دارای صورت های قلبی هستند به طور معمول دارای پیشانی ای عریض و چانه ای زاویه دار می باشند که برای استفاده از این نوع از چهره ها می توانید از فریم های رنگ روشن یا بدون فریم استفاده کنید که البته این دو گزینه برای شما بسیار مناسب می باشند به همین دلیل . از مدل فریم های مناسب برای این نوع از صورت ها می توانیم به فریم های خلبانی، چند ضلعی، گرد، مربع، پروانه، ویفرر و مستطیل اشاره کنیم.

 

جمع بندی:

در این مقاله ما به طور کامل راهنمای جامع ای در خصوص خرید عینک آفتابی در اختیار شما عزیزان قرار دادیم و شما موظف هستید برای خرید بهتر و راحت تر از این نکات استفاده کنید تا بتوانید مناسب ترین عینک آفتابی را متناسب با صورت خود انتخاب و خریداری کنید، از این رو پیشنهاد می شود تا این مقاله را بار ها و بار ها بخوانید تا بتوانید به تک تک نکات گفته شده اشراف کامل پیدا کنید. یکی دیگر از مزایای مطالعه این مقاله این است که شما دیگر به هیچ عنوان در هنگام خرید عینک آفتابی احتیاجی به سایر افراد دیگر نخواهید داشت زیرا خودتان می توانید با بررسی ریز ترین جزئیات، خریدی کاملا دقیق و حرفه ای را انجام دهید. همچنین به معرفی انواع فرم های صورت پرداختیم تا شما نیز بتوانید با خیال راحت تری اقدام به تهیه و خرید عینک آفتابی متناسب با صورت خود کنید. همچنین در ادامه به معرفی دو مورد از پرفروش ترین عینک های آفتابی در بازار ایران اشاره خواهیم نمود، لطفا با ما در ادامه همراه باشید.

 

معرفی عینک آفتابی خلبانی شیشه ای یو وی ۴۰۰ تیتانیوم مدل Sun 3509

عینک خلبانی به یکی از پرفروش ترین عینک های بازار ایران تبدیل شده و علاقه مندان بسیار زیادی نیز به سوی خرید این عینک ها روانه می شوند اما جالب است بدانید عینک های خلبانی به صورت تمام فریم ساخته شده اند و برای صورت های مربع، دایره ای، مثلث، مستطیل، بیضی، الماسی و قلبی بسیار بسیار مناسب می باشند. عینک آفتابی Sun 3509 در سال ۲۰۱۷ توانست خود را وارد بازار ایران کند و از آن زمان تا به امروز علاقه مندان و طرفداران بسیار زیادی توانسته اند با این عینک ارتباط برقرار ککنند و مجذوب آن شوند. اگر نگاهی به قسمت فریم این محصول بیاندازید متوجه خواهید شد که فریم آن به رنگ طلایی مات بوده و جنس آن نیز از استیل ضد زنگ می باشد، در نتیجه در هنگام عرق نمودن و یا خیس شدن به هیچ عنوان تغییر رنگ را نخواهیم داشت. عدسی این عینک آفتابی نیز از جنس شیشه ای بوده و دارای UV 400 است

 

 

 

معرفی و بررسی عینک آفتابی مدل Aviator Large Metal 112172 3N

اما عینکی که در رتبه دوم این خانواده قرار می گیرد بی شک عینک آفتابی مدل Aviator Large Metal 112172 3N است که در نوع خلبانی تهیه شده و به دلیل نوع کیفیت و طراحی خاص محصول همواره علاقه مندان بسیار زیادی را توانسته است به سوی خود جذب کند.این عینک برای تمامی صورت ها مناسب بوده و افرادی که به دنبال تهیه و خرید عینک آفتابی مناسبی برای صورت خود هستند می توانند از این محصول استفاده کنند چرا که به زیبایی بر روی صورت شخص نشسته و ظاهر بسیار زیبایی را برای آن به وجود خواهد آورد. . فیلترهای قرار داده شده در این عینک آفتابی از اشعه یو وی، مادون قرمز و دیگر اشعه های مضر آفتاب جلوگیری کرده و به عنوان یک سپر خوب و قوی برای چشمان شما به حساب می رود. رنگ فریم و دسته مشکی این عینک ظاهری کلاسیک به آن بخشیده و با عدسی دودی رنگ آن هارمونی دارد. عدسی قرار داده شده در این عینک آفتابی از جنس پلی کربنات است و دارای پوشش فرابنفش، آنتی رفلکس و ضد خش است. اگر شما نیز به دنبال یک عینک بسیار مناسب و منحصر به فرد هستید ما می توانیم این عینک را به شما عزیزان پیشنهاد کنیم تا بدون کوچکترین دغدغه ای بتوانید آن را با قیمت و کیفیت بسیار مناسبی تهیه و خریداری کنید. همچنین توجه داشته باشید که رنگ این محصول ثابت بوده و بر اثر عرق نمودن و یا خیسی از بین نخواهد رفت.

 

بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده دیجی کالا | هود ایرانی چه مارکی خوبه | دیلیت اکانت تلگرام | آهنگ رپ | لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام | آموزش خصوصی سئومتن کتاب معجزه شکرگزاری ۲۸ روزه | اهنگ تکنو شاد | حذف اکانت تلگرام به زبان فارسی | سوره کهف صوتی | آهنگ ورزشی معروف خارجی | اهنگ رپ کلاسیک | اهنگ رپ شاد | اهنگ بلوچی ارگی عروسی | اهنگ هندی معروف | بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده | دانلود آهنگ کلاسیک خارجی معروف با کلام | آهنگ هندی | آهنگ ترکی غمگین | آهنگ بلوچی افغانی | اهنگ رپ تند | مدیتیشن خواب با کلام | آهنگ احساسی برای دختر | آهنگ او له له | ده موسیقی بی کلام برتر جهان | اهنگ بیس دار وحشتناک سه بعدی | اهنگ های دیس لاو رپ فارسی | اهنگ برای ارامش اعصاب با کلام | نوتیفیکیشن گوشی کجاست | دانلود آهنگ او له له | قهوه ساز خوب چی بخرم | خوشبو کننده ماشین دریچه کولر | آهنگ جدید شادمهر سایه | بهترین کرم پودر |

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 1 Average: 5]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *